Všetko pre Vašu spokojnosť   |   14 rokov skúseností

Šesť dôvodov prečo upratovanie od nás!

Akcie a zľavy

Pre nových a pravidelných klientov máme prichystané bonusové služby v podobne umytia okien zdarma alebo iných skvelých darčekov.

Pracujeme non stop

Upratovacie služby v Bratislave vykonávame 24 hodín denne. Kontaktovať nás preto môžete aj počas bežných pracovných dní, víkendov a sviatkov. Tým v nás klient získava spoľahlivého partnera.

Profesionálny tím

Pracujú u nás iba zamestnanci, ktorí sú trestne bezuhonni a spĺňajú naše prísne kritéria. Slušné vystupovanie, diskrétnosť a kvalitne odvedená práca je samozrejmosťou. Pravidelné čistenie vašich priestorov zabezpečuje za každým ten istý zamestnanec. Ak chcete u nás pracovať pozrite si voľné pracovné pozície.

Riešime havarijné situácie

Pri vytopení vášho priestoru prasknutím radiátora, potrubia alebo susedmi Vám urgentne vyčistíme a vysušíme podlahy, koberce. Ponúkame non stop upratovanie a tepovanie, preto nečakajte a v prípade vzniku havarijnej situácie nás kontaktujte ihneď!

Chránime životné prostredie

Upratovacie práce a ich vplyv na životné prostredie berieme zodpovedne. Najviac si to cenia rodičia, ktorí myslia na zdravie svojich detí. Vaše zdravie chránime osvedčenými metódami a postupmi. Pri nich sa snažíme znižovať množstvo škodlivín, ktoré sa uvoľňujú do ovzdušia.

Sme poistení

Sme poistení proti spôsobeným škodám v poisťovni Uniqa pri výkone prác až do výšky 135 000€. Na vybavenie reklamácie alebo poistnej udalosti je potrebné vyplniť jednoduchý reklamačný poriadok.

Môže Vás zaujímať:

Úvodný telefonát

Spolupráca začína úvodným telefonátom. V ktorom nám opíšte vaše požiadavky 0905 65 95 55.

Obhliadnutie priestoru

Obhliadnutie vášho priestoru objektovým vedúcim. Dohodnete sa na rozsahu prác a čase.

Realizácia

V stanovenom termíne k vám príde personál spolu technickým vybavením a čistiacimi potrebami.

Kontrola

Po dokončení upratovacích prác spolu s objektovým vedúcim skontrolujete váš priestor.