Všetko pre Vašu spokojnosť   |   14 rokov skúseností

Potrebujete upratať po rekonštrukcii?

Upratovanie po stavebných prácach je dôležitou súčasťou po každej rekonštrukcii v dome, byte, či obchodnom priestore. Po remeselníkoch zostáva priestor zväčša zaprášený, špinavý od farieb alebo tmelu, na dlážke môžu zostať drevené alebo kovové piliny.

Ak sa klient rozhodne využiť služby našej spoločnosti, sme schopní rýchlo a flexibilne zareagovať. Priestor kvalitne vyčistíme, predtým však zvolíme najvhodnejší postup prác, profesionálnu čistiacu techniku, aby sme dosiahli vysoký stupeň kvality čistenia.

V iných prípadoch naša pomoc začína už počas rekonštrukčných prác, aby pracovníci pripravili priestor pre tie nasledujúce. V praxi to znamená to ,že odstraňujú krycie plachty z podláh po maliaroch, vysávajú, umývajú, likvidujú stavebný odpad, zbierajú odrezky kovov a papierové kartóny . Všetok odpad vynášajú do pristavených veľkokapacitných kontajnerov, pretože celý priestor musí byť pripravený pre ostatné práce – elektroinštalačné, vodoinštalačné, či pre pokladanie podlahových krytín.

Cena upratovania po stavebných prácach

V Bratislave služby po stavebných a rekonštrukčných prácach ponúkame za výhodné ceny, hodina začína pri 7 eurách bez DPH.

Upratujeme domy, byty, obchodné priestory, výškové a polyfunkčné budovy. Služby nezahrňajú likvidáciu odpadu po záplavách a požiari.

Upratovanie po rekonštrukcii je záverečnou fázou všetkých úprav a zahrňa nasledujúce úkony:

  • detailné odstránenie nečistoty po maliaroch a stavbároch škrabkami
  • tepovanie kobercov
  • umývanie okien, rámov, dverí a presklených stien
  • čistenie , umývanie a dezinfikovanie toaliet
  • umývanie svietidiel , klimatizácií, zástrčiek , vypínačov a výhrevných telies

Samozrejmosťou je komplexný servis, veľkokapacitné kontajnery a následný odvoz a samotná likvidácia odpadu. Pri každom upratovaní po stavebných prácach je prítomný náš vedúci pracovník. Ten koordinuje celý proces spolu s povereným zástupcom zadávateľa zákazky.

Napíšte nám